روکش صندلی جک جی 4

روکش صندلی جک جی 4

روکش صندلی جک جی 4

روکش صندلی جک جی 4 : روکش صندلی خودرو، صندلی‌ها در برابر کثیفی های روزمره – بچه‌ها، حیوانات، خاک ، لکه ها محافظت میکند.

پوشش صندلی خوب می‌تواند به حفظ صندلی‌های شما برای سال‌ها کمک کند. همه روکش های زودلوکس به گونه ای طراحی شده اند که ضمن زیبایی فضای داخلی ، صندلی شما را محافظت کند.

اگر می‌خواهید فضای داخلی اتومبیل تان را بدون سرمایه‌گذاری در خرید صندلی جدید عوض کنید، گزینه خوبی است. آن‌ها هم چنین مزایای زیادی برای خودروی شما دارند و ارزش فروش مجدد خودروتان را بالا نگه می‌دارند.

 

ما در فروشگاه زودلوکس سعی برا آن داریم تا با بهترین کیفیت و قیمت را در اختیار شما قرار دهیم. روکش های ما گارانتی شستشو و یکسال ضمانت دارند تا شما بتوانید با خیال آسوده از آن استفاده کنید. نام اصلی جک J4 در بازار های جهان بخصوص کشور چین Heyue A30 است ولی بعد ها نام آن به جک J4 یا JAC J4  تغییر یافت.جک J4 یک سودان خانوادگی که طراحی آن توسط جیانهایوی طراح و شخصی که  پلت فرم نسل دوم JAC برای خودروهای جمع و جور طراحی کرد طراحی شده است.جک J4 دقیقا چیزی بین جک J5 و جک J3 است برای نیاز های متفاوت.

جی 4
جی 4
همچنین جک J4 دارای شش کیسه هوا می باشد که باعث شده تا 5 ستاره ایمنی از موسسه CNCAP را دریافت کند. حجم باک بنزین جک J4 دقیقاً 45 لیتر است و توانسته استاندارد آلایندگی یورو 5 را بدست آورد.

خرید روکش صندلی جک جی 4

در فروشگاه زودلوکس تلاش کرده ایم تا سلیقه های متفاوت را در نظر گرفته و مطابق با آن روکش های متنوعی را تامین کنیم از جمله این روکش ها میتوانیم به :

روکش چرم جک جی 4 :

توصیه ما چرم است. نه تنها جلوه خاص و زیبایی به خودرو شما میدهد ، بلکه یکی از با دوام ترین برای روکش صندلی است. به علاوه ، این مزیت را دارد که تمیز کردن آن بسیار راحت تر از هر نوع دیگر است.

روکش مخمل جک جی 4 :

اگر به دنبال روکش برای ماشین خود  هستید و دوست ندارید روکش چرمی باشد، بنابراین روکش مخمل گزینه ای ایده ال برای شماست.این روکش ها ظاهری فابریک به صندلی شما میدهند و لطافت و نرمی از ویژگی های بارز آن است.

روکش پارچه ای جک جی 4 :

با روکش پارچه ای احساس راحتی دارید. پارچه به هیچ مراقبت ویژه‌ای از جمله تمیز کردن بخار نیاز ندارد،. همچنین نشستن بر وی صندلی نه خیلی گرم یا سرد نیست، پس نیازی نیست نگران صندلی اتومبیل خود باشید که در تابستان بیش از حد داغ  و در زمستان سرد باشد.با این حال، ممکن است احساس کنید که روکش های پارچه‌ای به اندازه کافی لوکس نیست.
روکش صندلی چرم اسپایسی جک جی 4
روکش صندلی چرم اسپایسی جک جی 4

زودلوکس را در اینستاگرام دنبال کنید

علیرضا محمدی

همه پست های نویسنده

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی هستند.