کفپوش پنج بعدی خودرو

کفپوش پنج بعدی خودرو

کفپوش پنج بعدی خودرو

کفپوش پنج بعدی خودرو

کفپوش  اتومبیل باعث می شود که خاک و گل و لای از ماشین شما دور نگه داشته شود. زیرپایی های خودرو پای شما را از خیس شدن دور و فرش کف خودرو را تمیز نگه می دارند. رنگ مناسب کابین شما را درخشان تر می کند ، در حالی که مواد مناسب به کار رفته در آنها جذابیت بالایی را به کل کابین می بخشد. بنابراین مهم است که کفپوش یا زیرپایی مناسب را برای ماشین خود انتخاب کنید.

کفپوش های اتومبیل 5D برترین دسته کفپوش های خودرو هستند که 100٪ ضد آب و گرد و غبار و با طراحی 5 بعدی منحصر به فرد با بافت چرمی هستند.

این کفپوش ها مجهز به پد پاشنه پا در سمت راننده است تا حداکثر امنیت را هنگام رانندگی فراهم کند و لبه های بلند آن کاملاً از موکت کف خودرو شما محافظت میکند و به همه اجسام ناخوشایند ناخواسته اجازه نمی دهد که به موکت شما آسیب برساند.

بسیار بادوام هستند و ظاهری عالی به اتومبیل شما و فضای داخلی خودرو شما یک کلاس کاملاً متناسب می دهد. در چندین گزینه رنگ موجود است ، اینها به راحتی قابل نصب هستند و به دلیل داشتن مواد قابل شستشوی ، کار کردن با آن ساده است.

کفپوش پنج بعدی خودرو
کفپوش 5 بعدی خودرو

خرید کفپوش 5 بعدی خودرو

اولین نکته مهمی که تمامی کفپوش های 5 بعدی خودرو را از سایر رقبا متمایز کرده استفاده از به روزترین و پیشرفنه ترین اسکنرهای سه بعدی برای ساخت قالب این نوع کفپوش هاست و از همه مهمتر آنالیز آن برای پوشش 100% موکت خودرو بدون کوچکترین مزاحمتی برای استفاده از کلاچ ترمزوگاز و هچنین ریل صندلی هاست.

کفپوش های پنج بعدی خودرو گران ترین هستند و جلوه ای ممتاز به خودرو می دهند. زیرپایی پنج بعدی در چندین رنگ مانند مشکی ، بژ و زرشکی ، وضوح مناسبی به خوردو شما می بخشد و فضای داخلی خودرو شم را شیک و بروز می کند.

مناسب بودن کقپوش پنج بعدی 206 در چای پا بسیار عالی است و تمام غبار ، آب و را در خود حفظ می کند. با این حال ، از آنجا که از چرم یا پلیمر ساخته شده است ، هیچ خیسانی وجود ندارد و باید مرتباً تمیز شود. این کفپوش به لطف زیر برسی همچنین دارای خاصیت ضد لغزش است ، اما باید هر از گاهی تنظیم شود ، به ویژه برای جلوگیری از استفاده از پدال.

کفپوش پنج بعدی خودرو
کفپوش 5 بعدی خودرو

علیرضا محمدی

همه پست های نویسنده

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی هستند.

preloader