کفپوش 5 بعدی sicg

کفپوش 5 بعدی sicg

کفپوش 5 بعدی sicg

کفپوش 5 بعدی sicg :

گر فکر می کنید هدف از کفپوش خودرو فقط برای استراحت پای شما است ، در این صورت اشتباه کرده اید. زیرپایی یا همان کفپوش نقش مهمی در افزایش ارزش زیبایی شناسی خودرو شما دارد. برای مسافران ممکن است فقط به عنوان لوازم جانبی به نظر برسد اما برای راننده تفاوت زیادی در نوع کفپوش مورد استفاده در اتومبیل ایجاد می کند.

کفپوش  اتومبیل باعث می شود که خاک و گل و لای از ماشین شما دور نگه داشته شود. زیرپایی های خودرو پای شما را از خیس شدن دور و فرش کف خودرو را تمیز نگه می دارند. رنگ مناسب کابین شما را درخشان تر می کند ، در حالی که مواد مناسب به کار رفته در آنها جذابیت بالایی را به کل کابین می بخشد. بنابراین مهم است که کفپوش یا زیرپایی مناسب را برای ماشین خود انتخاب کنید.

کفپوش 5 بعدی sicg
کفپوش 5 بعدی sicg

خرید کفپوش پنج بعدی SICG

تمامی کفپوش های پنج بعدی SICG کاملا خارجی و وارداتی  و تولید شده از جدید ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا بوده که این امتیاز باعث شده که برند موجود هیچگونه رقیبی چه درایران و حتی در کشورهای پیشرفته نداشتمواده باشد. متاسفانه اثبات این ادعا تا قبل از خرید کالا و استفاده از آن بسیار سخت است زیرا نیازمند مشاهده کالا و استفاده مشتری است تا رضایت 100% آن بعد از نصب روی خودرویتان برایتان مسلّم شود. … اکنون برای اطلاع شما عزیزان برخی از مهمترین مزایا ی این برند را که به برند ی بی رقیب تبدیل شده است، بیان می کنیم تا در انتخاب خود تردید نکنید.

** برای خرید انواع کفپوش پنج بعدی SICG لینک کفپوش SICG مراجعه کنید**

اولین نکته مهمی که تمامی کفپوش های 5 بعدی SICG را از سایر رقبا متمایز کرده استفاده از به روزترین و پیشرفنه ترین اسکنرهای سه بعدی برای ساخت قالب این نوع کفپوش هاست و از همه مهمتر آنالیز آن برای پوشش 100% موکت خودرو بدون کوچکترین مزاحمتی برای استفاده از کلاچ ترمزوگاز و هچنین ریل صندلی هاست.

کفپوش 5 بعدی sicg
کفپوش 5 بعدی sicg

مواد تشکیل شده کفپوش 5 بعدی SICG

تمامی کفپوش های برند سینوس فرش از سه لایه تشکیل شده که لایه اول که همان سطح روی کفپوش است از جنس چرم مصنوعی مخصوص بوده که با استفاده از تکنولوژی نانو تولید شده است و کاملا ضد خش و به راحتی قابل شست و شو است. و جالب اینکه هیچ لکّ کثیفی روی آن باقی نمی ماند و از همه مهمتر، بر خلاف کفپوش های پلی اورتان و پلی اتیلن، پا روی ان سر نمی خورد.

لایه دوم که همان لایه میانی است از تهیّه شده است که سبب می شود تا کفپوش با طرّاحی دقیق خاصیّت ارتجاعی داشته باشد و در جای خود ثابت بماند.
متاسفانه در بسیاری از برند های متفرقه ، چه ایرانی و چه خارجی که از مواد بازیافتی تهیّه شده اند، بوی بد در خودرو می پیچد و باعث خرابی و تغییر شکل (دفرمه شدن) کفپوش درفصل گرما می شود.
لایه سوم Anti Slip Material است. که شبیه برس بوده با این تفاوت که به موکت خودرو آسیبی نمی رساند و مانع تکان خوردن کفپوش می شود.جنس این لایه 100% پلی استر بوده که علاوه بر استحکام و. ماندگاری بالا، به سرعت بعد از شست و شو خشک خواهد شد.

کفپوش 5 بعدی sicg

این فناوری در صنعت کفپوش سازی از آن رو اهمیّت دارد که بیش از 80% از کفپوش های سه بعدی ایرانی و خارجی که از نمد ساخته می شوند، پس از شست و شو به راحتی خشک نمی شوند و باعث انتشار بوی بد نم در خودرو و البته موجب پوسیدگی موکت کف خودرو خواهند شد.

تمامی زیرپایی های 5 بعدی SICG دارای پلیت استیل در زیر پای راننده است که برخلاف سایر برند ها، به هیچ عنوان زنگ نمی زند و ازآسیب به کفپوش، که از پاشنه کفش در هنگام کلاچ ترمز. حاصل می شود، جلوگیری می کند.

** برای خرید انواع کفپوش پنج بعدی SICG لینک کفپوش SICG مراجعه کنید**

علیرضا محمدی

همه پست های نویسنده

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی هستند.

preloader