7 نشانه برای تعویض کفپوش خودرو

7 نشانه برای تعویض کفپوش خودرو

7 نشانه برای تعویض کفپوش خودرو :

در حالی که کفپوش اتومبیل بخشی از آپشن کلی خودرو است ، اما موقعیت آنقدر نزدیک پدال ها باعث می شود تا به درستی از آن به عنوان یک لوازم جانبی مهم استفاده کنید.اگر مشکلی وجود داشته باشد تولید کنندگان بزرگ اتومبیل در سراسر جهان به آنجا می رسند که کفپوش ها را به یاد بیاورند زیرا این یک خطر ایمنی بالقوه است.

به طور خلاصه ، مگر اینکه مسئله شما کاملاً زیبایی شناسی باشد و شما الف) اهمیتی ندهید ، یا ب) قصد فروش خودرو خود را ندارید ، احتمالاً زمان آن رسیده است که نگاه دیگری به زیرپایی خود بیندازید.

برای کمک به شما ، ما 10 دلیل محکم را برای تغییر نظر در استفاده از کفپوش اتومبیل خود برای شما جمع کرده ایم. ما حتی یک سیستم رتبه بندی اندک نیز در نظر گرفته ایم تا به شما کمک کند دریابید که چه مواردی هستند “مشکلات امروز” را برطرف کنید.

1. محل قرارگیری پاشنه پا حرکت یا بلند میشود

اگر استیل یا پد پاشنه پا از بین رفته است ، توصیه می کنیم کفپوش مجموعه خود را تعویض کنید. این نقص احتمالاً هنگام شتاب یا ترمز گرفتن پاشنه شما را به خود جلب کرده و باعث ایجاد درد به دلیل توانایی شما در کنترل وسیله نقلیه می شود.

 

 

*شما میتوانید سری جدید کفپوش های لاکچری ما دیدن و خرید فرمایید**

2. مانع ترمز ، کلاچ یا پدال گاز می شود

اگر کفپوش شما به هر طریقی باعث گیر کردن پدال می شود – آن را تغییر دهید. این می تواند باعث شتاب ناخواسته شود و مجدداً مانع از کنترل کامل وسیله نقلیه خود شود.

(در ایالات متحده ، تویوتا خیلی زود کفپوش ها را جمع اوری کرد ، بنابراین می دانید که چیزی برای نادیده گرفتن نیست.)

Related image

3. کفپوش ها به اطراف می لغزد

یک کفپوش اتومبیل که در قسمت راننده به اطراف آن بلغزد ، مسئله ای شبیه به مورد بالا ایجاد می کند. این می تواند مانع ترمز یا گاز شود و باعث شود شما کنترل وسیله نقلیه خود را از دست دهید. معمولاً این نتیجه نبودن سیستم نگهدارنده برای نگه داشتن همه چیز در محل یا خراب شدن بخشی از آن سیستم به عنوان مثال است. شروع به کشیدن روی فرش یا موکت می کند.

**تمامی کفپوش های پنج بعدی زودلوکس دارای برسی در زیر کفپوش میباشند**

4. سوراخ بزرگی در آن ایجاد شده است

سوراخ در کف کفپوش نه تنها یک مشکل زیبایی شناختی است – بلکه پتانسیل ایجاد تصادف در جاده را نیز دارد. شما احتمالاً آن را متوجه نشده اید ، اما از پاشنه خود اغلب برای چرخاندن به عقب / جلو / پهلو استفاده می شود. به همین دلیل ، شما می خواهید از هر چیزی که باعث شود پاشنه شما گیر نیفتد ، دوری کنید .

علاوه بر این ، سوراخ در کفپوش خودرو ، فرش یا موکت زیر را در معرض صدمه ای قرار می دهد که کفپوش ایجاد کرده است.

5.محافظت از فرش یا موکت کامل نیست

یک فضای خالی در پوشش کفپوش ، فرش شما را در معرض انواع کثیفی ها و مایعاتی قرار می دهد که کفپوش ماشین معمولاً از آن استفاده کرده است. این آسیب به دلایلی چندان عالی نیست. اول ، خیلی گران تر است که بخواهید برای جایگزین کردن کفپوش موکت یا فرش وسیله نقلیه خود ، از نو بخرید تا یک مجموعه از کفپوش جدید خریداری کنید. دوم ، اگر اتومبیل خود را بدون تشک بفروشید ، لکه دار به نظر می رسد درست در آنجایی که کفپوش بدرستی موکت شما را نپوشانده است. که این اولین تصور عالی برای نحوه نگهداری وسیله نقلیه نیست.

نکته : از مزیت های کفپوش های پنج بعدی این است که تمام موکت شما را میپوشاند و لبه های آن بلند است*

6. استفاده از کفپوش های قالبی و آلرژی زا

این کفپوش ها یک خطر بالقوه برای سلامتی شما و مسافران است. این ماده بسیار ناخوشایند است و می تواند اسپورها را در هوا آزاد کرده و واکنشهای آلرژیک و آسم مانند آن را تحریک کند. خس خس و سرفه حتی (بچه های ما). ما توصیه می کنیم زودتر به تعویض کفپوش خود بپردازید ، به خصوص اگر مسافران به خصوص احتمالاً از سلامتی ضعیف برخوردار هستند.

7.شما درحال فروش اتومبیل خود می باشید

آیا این حرف را شنیده اید ، اولین نگاه میتواند چقد موثر باشد؟ سپس می دانید که ماشین شما قبل از فروش در بازار باید تا حد امکان حاضر باشد. لوازم جانبی خودرو روش بسیار خوبی برای دقت کردن نمای داخلی یا خارجی ماشین شما و جذابیت بیشتر آن برای خریدار بالقوه است. پس زودتر یه دست کفپوش متناسب را خریداری کنید.