چگونه از موجودی یک محصول در سایت زودلوکس مطمئن شوم؟

تیم پشتیبانی فروشگاه اینترنتی زودلوکس تلاش می کند تا موجودی تمامی محصولات را مطابق با انبار فروشگاه بروزرسانی کند و اگر محصولی در انبار موجود نباشد، در صفحه محصول برچسب ناموجود قرار می گیرد. همچنین برای اطمینان از موجودی می توانید با شماره تلفن های زودلوکس تماس بگیرید.

از کجا مطمین شوم پس از پرداخت هزینه در زودلوکس، محصول به دستمان خواهد رسید؟

برای آنکه خرید امن و مطمئنی داشته باشید، فروشگاه اینترنتی زودلوکس مجوزهای لازم را برای قراردادن درگاه پرداخت آنلاین از وزارت صنعت و معدن گرفته است.

نماد اعتماد الکترونیکی و ساماندهی

داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در یک وبسایت به چه معنی است؟

نماد اعتماد الکترونیکی معمولا در قسمت فوتر (پاورقی) وب سایت قرار می گیرد. با کلیک کردن بر روی آن نماد شما وارد وبسایت وزارت صنعت و معدن به آدرس Enamad خوهاهید شد و نام صاحب امتیاز، آدرس فیزیکی و شماره تماس فروشگاه را مشاهده خواهید کرد.

این نماد به ما میگوید که دارنده این فروشگاه و درگاه پرداخت، شخصی حقیقی و یا شرکتی حقوقی است که اطلاعات تماس و آدرس آن ها زیر نظر پلیس جرائم اینترنتی نیز ثبت شده است و در صورت کلاهبرداری قابل پیگیری و ردیابی می باشد.

داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در یک وبسایت به چه معنی است؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

محصولی که سفارش داده ایم چه زمانی به دستمان خواهد رسید؟

فروشکاه زودلوکس پس از دریافت سفارش اقدام به بسته بندی و ارسال محصول می کند. محصولاتی که با پست و یا تیپاکس ارسال می شوند در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش آماده برای ارسال می شوند.

اگر نحوه ارسال با پیک موتوری در شهر تهران باشد، سفارش حداکثر پس از 12 ساعت به دست مشتری خواهد رسید.

توجه کنید که برخی از محصولات فروشگاه زودلوکس، مثل روکش صندلی های سفارشی، ممکن است به 7 الی 10 روز زمان آماده سازی نیاز داشته باشند که این موضوع از طریق تماس و ارتباط با مشتری به وی اطلاع داده خواهد شد.

سفارش من از چه طریقی ارسال می شود؟

سفارش های ثبت شده در فروشگاه اینترنتی زودلوکس از طرق زیر به دست مشتری های عزیز میرسد.

  • پست
  • تیپاکس
  • باربری
  • پیک موتوری ( شهر تهران)

هزینه ارسال در زودلوکس رایگان است؟

بله، هزینه ارسال کلیه سفارشات در زودلوکس رایگان می باشد