شیوه های پرداخت

۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران زودلوکس می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی زرین پال در سایت زودلوکس و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

   – چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت زودلوکس می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم و یا رمز پویا

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.

۳- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

۴- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است.

۲- پرداخت در محل تحویل 

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، زودلوکس این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران یا یکی از شهرهای تحت پوشش تحویل پست باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.

لازم به ذکر است، کلیه سفارش‌های پرداخت در محل پس از پرداخت هزینه حمل و نقل ارسال خواهند شد،(این مبلغ به عنوان بیعانه در نظر گرفته ‌می‌شود و در صورت تحویل نگرفتن کالا توسط مشتری، امکان بازگشت این مبلغ وجود ندارد.

 – پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

طبق قرارداد زودلوکس با شرکت پست ایران، در صورتی که مشتری بخواهد هنگام تحویل کالا مبلغ را پرداخت کند، میبایست با استفاده از کارت بانکی و POS مامور پست اقدام به تسویه کند.

  – پرداخت نقدی در محل تحویل

مشتری نمی تواند مبلغ سفارش را به صورت نقدی پرداخت کند

۳- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway زودلوکس و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت زودلوکس به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و زودلوکس پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

شماره حساب زودلوکس :

بانک پاسارگاد، به نام علیرضا محمدی و کوروش رجایی

۲۹۵-۸۰۰۰-۱۴۱۱۷۰۷۹-۱

شماره شبا : به نام علیرضا محمدی و کوروش رجایی

IR740570029580014117079101

شماره کارت بانک پاسارگاد به نام کوروش رجایی

۵۰۲۲-۲۹۱۰-۸۸۲۱-۰۹۹۰

 نکات:

– در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

لازم به ذکر است، کلیه سفارش‌های پرداخت در محل پس از پرداخت هزینه حمل و نقل ارسال خواهند شد،(این مبلغ به عنوان بیعانه در نظر گرفته ‌می‌شود و در صورت تحویل نگرفتن کالا توسط مشتری، امکان بازگشت این مبلغ وجود ندارد.