رویه های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های زودلوکس بوده است و زودلوکس در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

قوانین مرجوع کردن کالای بدون مشکل و مغایرت:

گاهی پیش می آید مشتری پس از ثبت سفارش بنا به هر دلیلی از خرید خود منصرف شود و قصد مسترد کردن کالا و بازگشت وجه را داشته باشد. جهت مرجوع کردن کالا شماره سفارش خود را از طریق واتساپ به شماره 09354769966 ارسال کنید.

حالت اول : سفارش ثبت شده است ولی بسته هنوز برای مشتری ارسال نشده و در انبار فروشگاه است:

از طریق واتساپ و یا تماس تلفنی با شماره 09354769966 به پشتیبانی زودلوکس اطلاع دهید تا سفارش شما کنسل شود.

هزینه پرداختی شما هم حداکثر طی 24 ساعت کاری به حسابی که به پشتیبانی اعلام میکنید واریز می شود.

حالت دوم : بسته برای مشتری فرستاده شده باشد و مشتری آن را تحویل گرفته است: 

در این حالت مشتری به هیچ وجه نباید بسته را از حالت پلمپ در بیاورد و حداکثر 3 روز کاری فرصت دارد تا آن را از طریق پست، تیپاکس و یا پیک موتوری برای فروشگاه ارسال کند. هزینه پرداخت شده توسط مشتری پس از رسیدن مرسوله به فروشگاه و تایید پلمپ بودن آن حداکثر طی 24 ساعت کاری به حساب مشتری برگشت میخورد.

توجه کنید که هزینه ارسال مرسوله تا فروشگاه به عهده مشتری می باشد و اگر مشتری بسبته را به صورت پس کرایه ارسال کند، مبلغ مورد نظر از هزینه پرداخت شده توسط مشتری کسر می گردد و باقی مانده به حساب مشتری بازگردانیده می شود.

توجه : کالاهای ست فلاسک، ساعت مچی، ادکلن، فندک، عینک آفتابی و سایر کالاهای دسته بندی لوکس استایل فقط در صورت معیوب بودن تعویض میگردند. حتما تا 24 ساعت پس از تحویل گرفتن کالا، گزارش معیوب بودن آن را از طریق واتساپ یا تلگرام و یا تماس به ما اطلاع دهید. در غیر این صورت به هیچ وجه تعویض نمیشود.

حالت سوم : بسته برای مشتری ارسال شده است ولی هنوز به دست مشتری نرسیده است :

این حالت زمانی رخ میدهد که بسته سفارشی مشتری به پست و یا تیپاکس و یا همچنین پیک تحویل داده شده ولی هنوز به مقصد نرسیده است. ابتدا با شماره 09354769966 تماس بگیرید و انصراف خود را اعلام کنید، سپس در صورت رسیدن مرسوله به نزد شما، از گرفتن آن خودداری فرمایید و از سفیر و یا مامور پست یا تیپاکس بخواهید آن را به آدرس فروشگاه بازگرداند.

توجه داشته باشید کل هزینه حمل و نقل از مبلغ پرداختی شما کسر شده و مابقی حداکثر طی 24 ساعت کاری به حساب شما واریز می شود.

نکته 1 : آدرس فروشگاه برای بازگرداندن مرسوله را از پشتیبانی سوال کنید.

(از طریق تماس و یا پیام واتساپی به شماره 09354769966 )

نکته 2 : کالایی که از پلمپ در آمده است حتی اگر استفاده هم نشده باشد مرجوع نمی شود.

نکته 3 : اگر کالا پس از بازگشت به فروشگاه آسیب دیده باشد و یا از حالت پلمپ درآمده باشد، کالا مجددا برای مشتری ارسال میشود و در صورت تحویل نگرفتن مشتری ، دوباره به انبار فروشگاه برمیگردد و علاوه بر هزینه حمل و نقل، هزینه خسارت نیز از کالا کسر شده و مابقی به حساب اعلامی از سوی مشتری واریز می شود.

قوانین مرجوع کردن کالای دارای مغایرت و یا آسیب دیده :

اگر کالایی که به دستتان رسیده با آنچه در سایت سفارش گذاشته اید تفاوت دارد و یا آسیب دیده است، در سریعترین زمان ممکن و حداکثر طی 24 ساعت پس از تحویل گرفتن آن، مراتب را از طریق واتساپ و یا تماس تلفنی با شماره 09354769966 در میان بگذارید. حتما عکس کالایی که به دستتان رسیده را برای ما ارسال کنید . خیالتان راحت باشد! ما کالا را برای شما تعویض می کنیم بدون آن که نیازی باشد هزینه ای بپردازید. هزینه ارسال کالا به فروشگاه بر عهده زودلوکس است و هزینه ارسال مجدد آن نیز رایگان می باشد. لطفا بسته را از طریق پیک موتوری و یا پست به آدرسی که از طریق تماس تلفنی به شما اعلام می شود بفرستید و اگر هزینه ای نیز پرداخت کردید رسید آن را از طریق واتساپ ارسال کنید تا آن هزینه نیز به حساب شما واریز شود.

همچنین ممکن است قصد تعویض کالا را نداشته باشید و بخواهید سفاش خود را کنسل کنید، پس از ارسال کالا به فروشگاه هزینه سفارش حداکثر طی 24 ساعت کاری برای شما واریز می شود.

قوانین و شرایط مرجوع کردن کالاهای لوکس استایل

کالاهای ست فلاسک، ساعت مچی، ادکلن، فندک، عینک آفتابی و سایر کالاهای دسته بندی لوکس استایل فقط در صورت معیوب بودن تعویض میگردند. حتما تا 24 ساعت پس از تحویل گرفتن کالا، گزارش معیوب بودن آن را از طریق واتساپ یا تلگرام و یا تماس به ما اطلاع دهید. در غیر این صورت به هیچ وجه تعویض نمیشود.

 

قوانین و شرایط خرید کاسه چراغ

فروشگاه زودلوکس با تجربه چندین ساله در خدمت رسانی به شما عزیزان، همیشه بهترین و ایمن ترین شیوه های بسته بندی مخصوص هر محصول را انجام می دهد. کلیه محصولات از نظر سالم بودن فیزیکی بررسی می شوند، و محصولات الکتریکی نیز توسط نیروهای مجرب برای این کار، تست و سپس وارد مرحله بسته بندی می گردند تا کلیه سفارش‌ها را در نهایت صحت و سلامت و بدون آسیب دیدگی به دست مشتریان خود در سراسر کشور برساند. با وجود این ممکن است مشتریان محترم هنگام تحویل گرفتن سفارشات خود، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی قوانین زیر در نظر گرفته شده اند:

– در صورت مغایرت نام و نام خانوادگی مندرج بر روی بسته و تحویل گیرنده ،از دریافت بسته خودداری کنید.
توجه: در صورتیکه مشتری بدون تطبیق دادن سفارش با کالا، آن را از بسته بندی اولیه خارج نماید، حتی در صورت مغایرت امکان عودت وجود ندارد.

-مشتری موظف است در هنگام تحویل گرفتن سفارش، تمام کالاهای سفارش داده شده خود را تحویل ظاهری بگیرد و از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دچار ایراد گردیده باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نمایید، هیچ اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا قابل قبول نخواهد بود و فروشگاه مسئولیتی در قبال مشکلات بعدی نخواهد داشت.

-مشکلات فنی کالای برقی: مشکلات و ایرادات کالاهای برقی، باید تا ۲۴ ساعت پس از تحویل گرفتن کالا ، به پشتیبانی فروشگاه اعلام گردد تا کارشناسان فنی پس از بررسی مشکل به وجود آمده در صورت نیاز کالا را تعویض کنند. بدیهی است ایراداتی که پس از ۲۴ ساعت گزارش شوند، قابل رسیدگی نیستند. فروشگاه زودلوکس این امکان را به وجود آورده تا مشتری از صحت کالای خود اطمینان حاصل کند و فرصتی برای تست کالای خود داشته باشد. جهت استفاده از این امکان رعایت نکات زیر الزامی می باشد:

۱- تست وسیله برقی توسط افراد فنی و مسلط به این کار انجام گردد. هرگونه استفاده نادرست از محصول هنگام نصب یا جا زدن، عدم رعایت ولتاژ برق ورودی، اتصال اشتباه سوکت و سیم های نصب و سایر و مواردی که به کالا آسیب برساند، محصول را از این امکان خارج می کند.

۲- صدمات فیزیکی، آب خوردگی، شکستگی و سایر مشکلاتی که هنگام جابجایی کالا ممکن است رخ داده باشد، در حیطه این امکان نمی باشد.

۳- سالم بودن بسته بندی و جعبه دستگاه بدون هیچ گونه پارگی، نوشته و علامت بر روی آن.

۴-سلامت کالا از لحاظ فیزیکی و باز نشدن پیچ ها و پلمپ دستگاه یا وسیله برقی.( در صورت دستکاری، باز کردن یا اقدام به تعمیر، رسیدگی نخواهد شد.)

۵-گزارش خرابی محصول نهایتا تا ۲۴ ساعت پس از تحویل گرفتن به پشتیبانی اعلام گردد.