بهترین هدلایت های LED

بهترین هدلایت های LED

بهترین هدلایت های LED

بهترین هدلایت های LED :

بیشتر خودرو ها با لامپ های هالوژن به بازار عرضه می شوند ، اما اگر آنها را با مدل هدلایت LED جایگزین کنید ، در شب تفاوت زیادی خواهید دید. در حالی که این تعویض به هدلایت LED ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد ،اما از تصمیم پشیمان نخواهید شد. در بررسی زیر بهترین چراغهای جلو چراغهای موجود در بازار را بررسی میکنیم.

با هدلایت LED ، دید را در شب افزایش دهید

هدلایت ها 80 درصد کارآمدتر هستند. بهترین هدلایت برای اونواع خودرو سبک و سنگین از باتری وسیله نقلیه شما محافظت کرده و آن را حفظ می کند و این باعث ماندگاری بیشتر آن می شود. هدلایت LED تقریبا 5 برابر هالوژن ها عمر میکنند و تعویض آن با نوع LED  میتواند تا 30000 ،ساعت یا بیشتر طول عمر داشته باشد. برای مقایسه ، لازم است که پنج لامپ هالوژن را برای یک لامپ LED تک تغییر دهید.

با توجه به هزینه اولیه ای که برای خرید هدلایت LED انجام میدهید با گذشت زمان ارزانتر هستند و  در درازمدت پس انداز خواهید کرد زیرا نیازی به تغییر لامپ های LED به طور مکرر نیست.

هدلایت های ال ای دی حتی روشن تر از هالوژن ها نیز هستند. بهترین هدلایت LED نسبت به چراغ های هالوژن عملکرد برتر دارد که هالوژن ها  ممکن است دارای پرتوهای نوری باشد که مه آلود به نظر می رسند یا حاوی نقاط تاریک هستند.

همچنین دارای نصب آسان هستند و به طور کلی ، نصب چراغهای LED در اکثر خودروها ، SUV ها و کامیون ها 20 دقیقه یا کمتر طول می کشد.

**برای خرید انواع هدلایت به لینک هدلایت مراجعه کنید**

انواع هدلایت LED

 • پرتو دوگانه:

  هدلایت پرتو دوگانه یک لامپ واحد است که هر دو عملکرد را انجام می دهد. با هدلایت پرتو دوگانه ، فقط یک لامپ در هر محفظه چراغ جلو وجود دارد.

 • پرتو تکی:

  لامپ چراغ جلو تک پرتو دارای یک عملکرد واحد است. یک لامپ یک پرتو ایجاد می کند ، یا پرتوی بالا یا پایین.

ویژگی های کلیدی هدلایت ها

 • لومن :

  شدت و قدرت نور بوسیله لومن ها اندازه گیری می شود. چراغ هایی با 6000-6،400 لومن (با شدت کمی) جاده را بیش از 500 متر در یک خط مستقیم روشن می کنند و برای اکثر رانندگان کافی هستند.

  چراغ هایی با 8000 لومن (شدت متوسط) جاده را 600-700 متر در یک خط مستقیم روشن می کنند.

  چراغ هایی با 10000 لومن (شدت زیاد) جاده را تقریباً به اندازه نور روز روشن می کنند.

 • طول عمر

  بیشتر  هدلایت های LED در مقایسه با چراغهای هالوژن ، که معمولاً 6000 ساعت طول می کشد ، بین 30،000 تا 50،000 ساعت طول عمر میکنند

  هدلایت های ال ای دی که حدود 30،000 ساعت طول عمر میکنند به دلیل داشتن فن خنک کننده یا تراشه در مونتاژ ، حدود سه سال کار می کنند. چراغ هایی که 50،000 ساعت نیز طول عمر دارند به طور معمول حداقل شش سال برای شما کار میکنند.

در ادامه به معرفی برترین و بهترین هدلایت های LED 2019 میپردازیم:

1.هدلایت Cougar Motor LED Headlight

این هدلایت ها  رنگ سفید روشن ، 6000k ، ضد باران ،توان مصرفی 60 وات از تراشه های CREE LED بهره می برند. آنها 50،000 ساعت طول عمر می کنندو دارای یک محفظه آلومینیومی TurboCool برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد هستند.

نصب آسان فقط چند دقیقه طول می کشد. آنها با بیشتر سیستم های ECU به درستی کار می کنند و از بروز خطاها جلوگیری می کنند. همچنین شامل سه سال ضمانت و پشتیبانی است.

هدلایت Cougar Motor LED Headlight
هدلایت Cougar Motor LED Headlight

لامپ ها از توزیع یکسان نور از چپ به راست برخوردار هستند ، به خصوص در طرفین جاده ، دید خوبی را نشان می دهند و اگر به درستی نصب شده باشند بدون نور خیره کننده برای ماشین هایی که از روبرو می آیند،خواهند بود. آنها بسیار خوب کار می کنند ، شما حتی ممکن است نیازی به استفاده از نور بالا نداشته باشید.

همچنین اگر موتور را خاموش کنید اما چراغهای جلو را روشن کنید می توانید صدای فن های خنک کننده را بشنوید. علاوه بر این ، ممکن است چراغها در خودروهای بدون لنز پروژکتور به خوبی کار کنند.

هدلایت Cougar Motor LED Headlight
هدلایت Cougar Motor LED Headlight

2. هدلایت BEAMTECH 9005

این هدلایت سفید توان 25 وات ،رنگ 6،500K ، زنون 8000 لومن تولید می کنند و دارای تراشه های LED CSP با خصوصیت ضد آب و اتصالات (سطح IP65) هستند.

طول عمر آنها 30،000 ساعت است ، گرمای کمتری نسبت به لامپ های هالوژن یا چراغ های HID دارند.

هدلایت BEAMTECH 9005
هدلایت BEAMTECH 9005

دارای پرتو نوار باریک از نور ، شبیه به هالوژنها (در مقابل یک الگوی نور دایره ای) دارند و در مقایسه با هدلایت LED دارای فن، این برند کاملاً بدون و سر صدا است.علاوه بر این ، نور به طور مساوی توزیع شده ، بسیار روشن است ، و یک رنگ LED سفید دقیق را فراهم می کند. که بدون نور خیره کننده برای ماشین هایی که از روبرو می آیند،خواهند بود.

نکته منفی این است که ممکن است در شرایط بارانی خیلی خوب کار نکنند. به مراتب کمتر از هدلایت هالوژن گرما تولید میکنند ،که این مورد باعث افزایش عمر سرویس لامپ ها می شود.

هدلایت BEAMTECH 9005
هدلایت BEAMTECH 9005

بدون ولتاژ بالا و جریان زیاد ، هیچگونه تداخل مدار و الکترومغناطیسی ، بدون فن ، درایور کوچکتر ، نصب آسانتر ،از ویژگی های بارز این هدلایت است.

3.هدلایت SNGL Super Bright

این چراغ ها برای جایگزینی بهترین لامپ های پایه 9006 LED برای نور پایین، نور بالا و مه شکن شما مورد استفاده قرار می گیرند.

این هدلایت ها با توان 55 وات ضد آب و باران هستند و نور سفید روشن 6.000K از آنها ساطع می شوند و 260 درصد از لامپ های هالوژن روشن تر هستند.

هدلایت SNGL Super Bright
هدلایت SNGL Super Bright

آنها از فناوری پرتوهای قابل تنظیم برخوردار بوده و قابل استفاده در پروژکتورها و نور های بازتابنده هستند.

این هدلایت ها دارای فن برای خنک شدن استفاده می کنند و بیش از 50،000 ساعت طول عمر دارند. شرکت سازنده این هدلایت دو سال ضمانت و پشتیبانی را ارائه می دهد.

چراغ ها بسیار محکم ، سخت و نصب آسان هستند. همچنین قابلیت تنظیم الگوی خروجی نور یکی از بزرگترین ویژگی های آنها است و خروجی های نور جلویی و جانبی گسترده و متمرکز هستند.

هدلایت SNGL Super Bright
هدلایت SNGL Super Bright

آنها یک رنگ روشن و واضح و بدون رنگ آبی دارند و برای ماشین هایی که از روبرو می آیند،نور خیره کننده ای ایجاد نخواهند کرد. طول ساقه LED به طول لامپ OEM است ، که به بهبود خروجی نور کمک می کند.

نکته منفی این است که شما می توانید از صدای خنک کننده چراغ ها را بشنوید ، اما هنگام رانندگی متوجه آن نمی شوید.

نکات که باید در مورد هدلایت ها بدانید:
 1. نصب در اکثر مدل ها آسان است. با این حال ، ممکن است شما به کمک یک فرد حرفه ای احتیاج داشته باشید. در بعضی از وسایل نقلیه ممکن است مساحتی در قسمت جلوی چراغ جلو کوچک باشد که ممکن است مانع از نصب چراغ های LED شما شود.
 2. هدلایت های LED می توانند در قسمت پایین گرم شوند و به سیستمهای خنک کننده مانند فن نیاز دارند تا از ذوب آنها جلوگیری شود.

 3. هنگام تراز کردن هدلایت LED ، حتماً آنها را کمی به سمت پایین و از ترافیک احتمالی دور کنید تا رانددگان دیگر را کور نکنید.

**برای خرید انواع هدلایت به لینک هدلایت مراجعه کنید**

 

علیرضا محمدی

همه پست های نویسنده

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی هستند.

preloader