قیمت کفپوش 5 بعدی

قیمت کفپوش 5 بعدی

قیمت کفپوش 5 بعدی

قیمت کفپوش 5 بعدی

کفپوش های اتومبیل 5D برترین دسته کفپوش های خودرو هستند که 100٪ ضد آب و گرد و غبار و با طراحی 5 بعدی منحصر به فرد با بافت چرمی هستند.

این کفپوش ها مجهز به پد پاشنه پا در سمت راننده است تا حداکثر امنیت را هنگام رانندگی فراهم کند و لبه های بلند آن کاملاً از موکت کف خودرو شما محافظت میکند و به همه اجسام ناخوشایند ناخواسته اجازه نمی دهد که به موکت شما آسیب برساند.

بسیار بادوام هستند و ظاهری عالی به اتومبیل شما و فضای داخلی خودرو شما یک کلاس کاملاً متناسب می دهد. در چندین گزینه رنگ موجود است ، اینها به راحتی قابل نصب هستند و به دلیل داشتن مواد قابل شستشوی ، کار کردن با آن ساده است.

قیمت کفپوش 5 بعدی
قیمت کفپوش 5 بعدی

قیمت و خرید کفپوش 5 بعدی خودرو

فروشگاه اینترنتی زودلوکس سعی بر آن داشته تا بتواند تمامی سلیقه ها را با هر توان بودجه ای جلب کند.

این کفپوش های در نوع وارداتی و ایرانی موجود هستند:

  • وارداتی : این زیرپایی یا کفپوش از بهترین مواد و جدید ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا بوده که این امتیاز باعث شده که  هیچگونه رقیبی چه درایران و حتی در کشورهای پیشرفته نداشته باشد. متاسفانه اثبات این ادعا تا قبل از خرید کالا و استفاده از آن بسیار سخت است زیرا نیازمند مشاهده کالا و استفاده مشتری است تا رضایت 100% آن بعد از نصب روی خودرویتان برایتان مسلّم شود. جنس این کفپوش ها چرم مصنوعی مخصوص بوده که با استفاده از تکنولوژی نانو تولید شده است و کاملا ضد خش و به راحتی قابل شست و شو است.
قیمت کفپوش 5 بعدی
کفپوش 5 بعدی
  • داخلی یا ایرانی: این کفپوش نیز از مواد خارجی ولی تولید داخل می باشد نسبت به کفپوش وارداتی قیمت مناسب تری دارد و از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار است.جنس این کفپوش ها هم چرمی بوده و کاملا ضد خش و به راحتی قابل شست و شو است.
قیمت کفپوش 5 بعدی
قیمت کفپوش 5 بعدی

تمامی زیرپایی های 5 بعدی زودلوکس دارای پلیت استیل در زیر پای راننده است که برخلاف سایر برند ها، به هیچ عنوان زنگ نمی زند و ازآسیب به کفپوش، که از پاشنه کفش در هنگام کلاچ ترمز. حاصل می شود، جلوگیری می کند.

علیرضا محمدی

همه پست های نویسنده

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی هستند.

preloader