5 LED هدلایت برتر خودرو سال 2020

5 LED هدلایت برتر خودرو سال 2020

5 LED هدلایت برتر خودرو سال 2020 :

با گسترش فناوری روشنایی هدلایت LED ، خودروهای بیشتری در سالهای اخیر با کاهش قیمت ها ، این فناوری را تصویب می کنند. این بدان معناست که وقتی نوبت به یافتن لامپ هدلایت LED تعویض شده برای وسیله نقلیه خود رسید ، طیف گسترده ای از گزینه ها وجود دارد ، از مارک هایی که احتمالاً هرگز نمی دانسته اید وجود داشته باشد.

اگر قبلاً دارای وسیله نقلیه ای با چراغهای هالوژن یا پر فشار زیاد (HID) بودید ، احتمالاً با مارک هایی مانند فیلیپس و غیره هنگام لامپ های جایگزین آشنا هستید. اما در مورد لامپ های LED چنین نخواهد بود.

میزان روشنایی لامپ ال ای دی در لومن اندازه گیری می شود ، بنابراین این یکی از مهمترین فاکتورهایی است که می توانید هنگام انتخاب جایگزینی به آن توجه کنید. اگر اغلب در شب رانندگی می کنید ، می خواهید عمر عملیاتی تبلیغاتی آنها را نیز مقایسه کنید. هدلایت LED نسبت به لامپهای هالوژن و HID بسیار طولانی تر هستند و همین امر باعث می شود که آنها از نظر مقرون به صرفه و مناسب برای صاحب وسیله نقلیه بسیار مناسب باشند.

بهترین لامپ های زنون HID خودرو

از همه مهمتر ، اگر به دنبال یک چراغ روشن تر و طولانی تر هستید ، می توانید از هدلایت LED استفاده کنید. بسیاری از تولید کنندگان شامل کیت های پلاگین و نصب با محصولات خود هستند ، بنابراین نیازی به تغییر در وسیله نقلیه خود نیست.

در ادامه 5 LED هدلایت برتر خودرو سال 2020 را بررسی خواهیم کرد:

هدلایت Cougar Motor

تعادل ایده آل از قیمت ، کارایی و طول عمر بالا ، هدلایت Cougar Motor با 7200 لومن به ازای هر جفت ارائه می دهد ، که 200 درصد روشن تر از چراغهای جلو هالوژن است. آنها با دمای رنگ 6000K سفید اجرا می شوند و الگوی پرتویی عالی و بدون لکه های تاریک و مه آلود را ارائه می دهند.

Cougar Motor برای اطمینان از استفاده از هدلایت در بیش از 50،000 ساعت از استفاده از آلومینیوم با فن 10،000 دور در دقیقه TurboCool استفاده می کند. این شرکت می گوید هدلایت هایش در اکثر خودروها CanBUS-Ready هستند. آنها همچنین ضد آب IP67 هستند و هر هدلایت دارای ضمانت سه ساله و پشتیبانی از مادام عمر است.

Amazon.com: Cougar Motor LED Headlight Bulbs All-in-One Conversion Kit - H11 (H8, H9) -10000Lm 6000K Cool White CREE: Automotive

هر هدلایت با 30 وات درجه بندی می شود و از تراشه های LED استفاده می کند. نصب به راحتی به دلیل لامپهای CanBUS-Ready که کار با اکثر وسایل نقلیه بدون مشکل است آسان است.

اما اگر به دنبال یک هدلایت همه جانبه هستید که دارای قیمت رقابتی باشد ، این لامپ ها باید در صدر لیست شما باشند. Cougar Motor همچنین تنها شرکتی در این لیست است که سه سال گارانتی محصولات خود را ارائه می دهد.

هدلایت Beamtech LED

لامپ های LED جایگزین Beamtech نسبت به محصولات Cougar Motor مقرون به صرفه تر است ، اما آنها دوام نخواهند داشت. به این دلیل که در 8000 لومن در هر جفت با دمای رنگ 6500K کمی روشن تر هستند. با این وجود طول عمر تبلیغی آنها بیش از 30،000 ساعت است ، بنابراین اگر طول عمر یک نگرانی است ممکن است بخواهید به جای دیگری بنگرید.

آنچه لامپهای Beamtech را با بسیاری از رقبای خود فرق می کند فقدان فن بودن ، باعث می شود ساکت تر از سایر محصولات باشد. به جای یک فن ، آنها از خنک کننده منفعل با بدنه آلومینیومی برای بهبود اتلاف حرارت استفاده می کنند. Beamtech همچنین می گوید که لامپ ها تقریباً به طول یک رشته لامپ هالوژن نزدیک هستند ، در نتیجه الگوی پرتو ای را که انتظار دارید از لامپ هالوژن باشد. این لامپ ها ضد آب IP65 هستند.

Amazon.com: BEAMTECH 9007 LED Headlight Bulb,30mm Heatsink Base CSP Chips 10000 Lumens Hi/Lo 6500K Xenon White Extremely Super Bright Conversion Kit of 2: Automotive

قیمت لامپ های Beamtech به عنوان گزینه میان رده ، گزینه جالبی است زیرا آنها فن خنک کننده ندارند. برای اکثر رانندگان ، سر و صدای فن چندان قابل توجه نیست ، اما گوش های حساس می توانند آن را آزار دهنده کنند. شما با این وجود ماندگاری دارید زیرا این لامپ ها در مقایسه با برخی از رقبای خود در 20،000 ساعت کمتر ارزیابی می شوند.

تفاوت لامپ هالوژن و زنون و LED خودرو چیست؟

هدلایت Hikari Cree XHP50

گزینه ای گرانتر در مقایسه با دو مورد دیگر که قبلاً در لیست ذکر کرده ایم از سوی Hikari است. این LED ها 9600 لومن برای هر جفت با دمای 6000K ارائه می دهند و می توان در چراغهای جلو ، چراغهای مه و چراغهای روشنایی روز استفاده کرد. Hikari با محصولات خود ضمانت دو ساله ارائه می دهد که از Cougar موتور کمتر است اما بیشتر از سایرین.

هر لامپ مجهز به فن 9000 در دقیقه TurboCool است و مانند سایر هدلایت های LED موجود در بازار ، براحتی قابل نصب هستند. Hikari تبلیغ می کند که لامپ های آن به لطف یک سیستم راننده دوگانه تازه طراحی شده که برای تأمین امنیت لامپ LED استفاده می شود ، حدود 50،000 ساعت طول می کشد. لامپ های Hikari Cree XHP50 همچنین ضد آب IP68 هستند.

Picture 1 of 12

به طور کلی ، اگر شما مایل به صرفه جویی بیشتر برای چراغهای روشن تر و ماندگاری طولانی هستید ، گزینه Hikari Cree XHP50 گزینه خوبی است. این موارد برای رانندگانی که غالباً در شب رفت و آمد دارند و در جاده های کم نور سفر می کنند ، بسیار توصیه می شود. از آنجا که این یکی از درخشان ترین مجموعه هدلایت های LED موجود است ، آنها نسبت به سایر رقبا دید بیشتری نشان می دهند.

هدلایت Auxbeam F-16

این هدلایت یک گزینه میان رده متوسط ​​از Auxbeam است که قیمت رقابتی دارد و در عین حال 6000 لومن برای هر جفت ارائه می دهد. دمای رنگ 6000K است ، دقیقاً مانند هدلایت های تعویضی Hikari Cree XHP50 و Cougar Motor. هدلایت های LED از تراشه های آلومینیومی طلای لوکس در سطح هواپیما و چیپ های LED LED به کنباس CANBus برای جلوگیری از کدهای خطا استفاده می کنند. آنها همچنین IP68 ضد آب و ضد گرد و غبار هستند ، برای کسانی که قصد دارند از جاده خارج شوند مناسب است.

هر هدلایت دارای یک فن توربوی داخلی است و از آنجا که از آلیاژ آلومینیوم هوافضا استفاده می کند ، هیت سینک 30 درصد از لامپ های استاندارد خنک تر است. لامپ های Auxbeam دارای یک سال ضمانت هستند ، که به اندازه سایر تولید کنندگان رقابتی نیست.

Amazon.com: Auxbeam H13 LED Headlight Bulbs F-16 Plus Series LED Headlights with 2 Pcs of 9008 Led Headlight Conversion Kits 70W 7000lm High Brightness SMD LED Chips Driving Light (Pack of 2): Automotive

هدلایت های Auxbeam کمترین میزان روشنایی لامپ های موجود در لیست را دارند که ممکن است توسط برخی از رانندگان ترجیح داده شود. آنها در هر لامپ 30 وات درجه بندی می شوند و همراه با یک درایور کنترل داخلی برای نصب برای جلوگیری از کدهای خطا همراه هستند. آنها در انواع پایه لامپ موجود هستند.

هدلایت LASFIT LED

مقرون به صرفه ترین محصول موجود در لیست ما از LASFIT مستقر در ایالات متحده است. محبوب ترین لامپ های LED شرکت 7600 لومن را به عنوان یک جفت در دمای رنگ 6000K ارائه می دهد ، در حالی که در هر هدلایت 30 وات قرار دارد. مانند سایر لامپ های LED ، آنها با یک بالاست داخلی برای صرفه جویی در فضا ، نصب می کنند. هر لامپ همچنین دارای یک فن فشار قوی هیدروئید 9000 دور در دقیقه با فناوری خنک کننده دوگانه AirFlux برای اتلاف گرما است. محصولات روشن تر از LASFIT وجود دارد ، برخی از آنها 15200 لومن ارائه می دهند ، اما گران تر هستند.

هدلایت ها مجهز به فناوری جدید COB Flip Chip LASFIT ، الگوی پرتو کامل و بدون لکه های تاریک و نور مه آلود. تراشه های Flip همچنین ادعا می کنند که مقاومت حرارتی کمتری دارند و باعث کاهش بهتر اتلاف انرژی می شوند بنابراین خنک تر می شوند.

Amazon.com: LASFIT 9005 HB3 LED Headlight Bulbs High Beam 60W 6000LM 6000K, Plug&Play: Automotive

این شرکت شامل بدون هیچ اجرتی ، بازپرداخت 45 روزه و ضمانت تعویض یک ساله است که به اندازه برخی از تولید کنندگان رقابتی نیست ، اما محصولات LASFIT مقرون به صرفه تر است. این لامپ ها برای صاحبان ایده آل هستند که غالباً در شب رانندگی نمی کنند و به دنبال راهی مقرون به صرفه هستند که لامپ های هالوژن خود را به روز کنند یا لامپ های LED آنها را جایگزین کنند.